- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAIR JORDAN 5 “BLACK / METALLIC SILVER”

AIR JORDAN 5 “BLACK / METALLIC SILVER”

Bezsprzecznie poniższe Air Jordan 5 będą jednym z najważniejszych wydań pośród tegorocznych Jordanów. Przed Wami oficjalne zdjęcia kolorystyki Black / Metallic Silver.

Kolorystyka z tego wpisu była jedną z czterech oryginalnych, które pojawiły się w sklepach w 1990 roku. Cholewka to głównie czarny nubuk, któremu towarzyszy przezroczysta siateczka po boku, a także srebrny odblaskowy język wykonany z materiału 3M, na którym widnieje czerwony Jumpman. Ten ostatni kolor pojawia się również przy przezroczystym lacelocku. Z kolei podeszwa to ponownie kolor czarny, ale dopełniony srebrnymi zębami dodatkowo nakropionymi na czarno, a spód pozostał półprzezroczysty z czarnym Jumpmanem. Na butach znajdziemy również branding Nike Air, widzimy go na pięcie oraz na czerwonej wkładce, ostatni raz widzieliśmy to w 1999 roku, no i oczywiście w oryginalnym pierwszym wydaniu.

Buty będą do kupienia od 23 lipca w sklepie pod tym linkiem. Ponadto w lipcowym terminie ogarnie je niezastąpiony ATAF.

Air Jordan 5 OG
Black/Fire Red-Metallic Silver-White
845035-003
23 Lipiec 2016
$220

AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-1 AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-2 AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-3 AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-4 AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-5 AIR JORDAN 5-BLACK-METALLIC SILVER-6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: