- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagAir Jordan 5 GS „Deadly Pink”

Air Jordan 5 GS „Deadly Pink”

Jordan Brand ponownie nas uszczęśliwia typowo damską wersją butów Air Jordan 5. Najnowsze wydanie, które widzicie poniżej na załączonych fotografiach zostało nazwane Deadly Pink. Trzeba przyznać, że to dość intrygująca nazwa, czyż nie?

Przejdźmy jednak do rzeczy i do samych butów oczywiscie. Jest to całkiem nowa kolorystyka, której nigdy wcześniej nie pojawiła się na sklepowych półkach. Klasyczne Piątki zostały tu wykonane z czarnego nubuku. Praktycznie cała cholewka jest w kolorze czarnym, łącznie z wiązaniem czy siateczką na bocznych panelach. W tym samym kolorze jest również język i Jumpman na tyle buta. Jedyną rozrywką i przełamaniem jest tu kolor różowy na wyściółce i ‚zębach’ na białej podeszwie. A prpos tego ostatniego elementu to spód jest tu błękitno przezroczysty.

Zapewne zaraz zapytacie, gdzie i kiedy kupić takie cudeńka. Już spieszę z odpowiedzią. Dziewczyny szykujcie się na premierę opisywanych tu damskich Air Jordan 5 na 5 sierpnia bieżącego roku. Sprawdzajcie wtedy internetowy sklep pod tym linkiem.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: