- Reklama -NikeNike
Strona głównaEstill MagAir Jordan 5 „Miami” - Zajawka

Air Jordan 5 „Miami” – Zajawka

Jordan Brand po krótkiej przerwie wraca do nas z całkiem nową propozycją, która będzie zarezerwowana tylko i wyłącznie na kobiece stopy. Ten wpis posłuży mi do zapoznania Was ze świeżą wersją butów Air Jordan 5, którą zatytułowano Miami.

Jak już wspominałam jest to całkowicie nowa kolorystyka, która jeszcze się nigdy nie pojawiła w sprzedaży, teraz będzie jej debiut. Projektanci inspirowani klimatem i kolorami przepięknego Miami postawili tu na proste rozwiązanie na cholewce, a całą zabawę przenoszą na podeszwę. Cholewka została wykonana z białej skóry, w tym samym kolorze jest również wiązanie oraz boczna siateczka. Całość stawiają na przepięknej turkusowej podeszwie, przy czym rekinie zęby mamy w kolorze brzoskwiniowym, a spód w kolorze granatowym. Wspomniany turkus został wykorzystany również przy wyściółce co wieńczy ten projekt.

Niestety nie znam jeszcze szczegółów premiery w polskim sklepie Jordan Brand. Śledźcie stronę uważnie, będę jeszcze wspominać o tych damskich Air Jordan 5 „Miami”. Pokaże oczywiście dokładniejsze fotografie.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: