- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan 9 Pinnacle “Baseball” Pack

Air Jordan 9 Pinnacle “Baseball” Pack

Widoczne tu Air Jordan 9 w zestawie Baseball Pack wzbudzają wiele skrajnych emocji. Od czystego zachwytu po głosy mówiące, że to jeden z najgorszych projektów w historii. A Ty po której stronie stoisz?

Designerzy Jordan Brand inspirowali się tu „karierą” baseballową Michaela Jordana jeśli można to tak nazwać. Po rezygnacji z koszykówki i odejściu na emryturę MJ nie wytrzymał długo bez sportu i zaczął grać półzawodowo w baseball w drużynach Birmingham Barons oraz Scottsdale Scorpions. Występował tam z numerem 45 i 35 na plecach.

Co do samych butów, bo to one są tu najważniejsze to mamy tu styczność z wydaniem Pinnacle, więc jakość będzie z najwyższej półki. Sam projekt nawiązuje do skórzanej rękawicy baseballowej, stad te przeszycia i akcenty na boku cholewki. Oba warianty wykonano z wysokiej jakości skóry, którą zabarwiono na czarno oraz na brązowo. W tym pierwszym przypadku buty postawiono na czarno białej podeszwie, a projekt dopełniono białą wyściółką.Wersja brązowa stoi na całej białej podeszwie.

Niestety jest to bardzo limitowane wydanie i z dostępnością będzie bardzo trudno. Premiera przewidziana jest na 15 lipca.

Air Jordan 9 Pinnacle “Baseball” Pack
Black/Metallic Gold-White
897560-003
15 Lipiec 2017
$250

Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-1 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-2 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-3 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-4 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-5 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-6 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-7 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-8

Air Jordan 9 Pinnacle “Baseball” Pack
Hazelnut/Sail
897560-203
15 Lipiec 2017
$250

Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-9 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-10 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-11 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-12 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-14 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-15 Air Jordan 9 Pinnacle Baseball Pack-16

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: