Wczoraj elektryzowały Was zdjęcia i informacje o powrocie kultowych Air Jordan 11 „Space Jam”. Dziś lecimy z tematem dalej i serwujemy ten sam pakiet, tyle że w modelu Air Jordan 9, który również pojawił się filmie Space Jam.

Zapewne zastanawiacie się, dlaczego Jordan Brand postanowił nazwać to wydanie jako Space Jam. Wystarczy zerknąć na załączone poniżej klipy z tegoż filmu, na których Daffy Duck oraz Bugs Bunny udają się do domu Michaela Jordana by przynieść mu jego strój i buty. Wybór padł na widoczne poniżej Dziewiątki.

Co do samego buta, cholewka została wykonana z białej skóry i dopełniona czarnym elementem przechodzącym od przodu buta przy podeszwie aż po jego tył i kołnierz. Kolor czarny widzimy również na końcu białego języka, umieszczono tam również czerwony napis Air Jordan. Wszystko to postawiono na czarnej podeszwie z czerwonym Jumpmanem i białym spodem. Kropką nad i są czerwone akcenty na tyle, czarne sznurówki oraz Nike Air na wkładkach.

Premiera w sklepie pod tym linkiem przewidziana jest na 3 grudnia bieżącego roku.

Air Jordan 9 “Space Jam”
White/Black-True Red
302370-112
3 Grudzień 2016
$190

Air Jordan 9 Space Jam-1 Air Jordan 9 Space Jam-2 Air Jordan 9 Space Jam-3 Air Jordan 9 Space Jam-4 Air Jordan 9 Space Jam-5 Air Jordan 9 Space Jam-6 Air Jordan 9 Space Jam-7

 

Reklama
air jordan