- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto Air Jordan 9 UNC przygotowane z okazji NBA All-Star 2019

Oto Air Jordan 9 UNC przygotowane z okazji NBA All-Star 2019

Po kilku tygodniach oczekiwań w końcu możemy zaprezentować Wam dokładne oficjalne fotografie butów Air Jordan 9 UNC przygotowanych z okazji NBA All-Star 2019.

Z racji tego, że tegoroczny NBA All Star Weekend odbywa się w Charlotte, czyli w stanie Północnej Karoliny marka Jordan Brand postanowiła wydać Dziewiątki w barwach nawiązujących do University of North Carolina. Jest to uczelnia, w której grał Michael Jordan, obecny właściciel drużyny z Charlotte.

Ogólny zamysł i układ kolorów jest podobny do wydania Low „Pearl Blue” z 2002 roku. Mamy zatem białą skórzaną cholewkę, którą uzupełnia lakierowana błyszcząca skóra w kolorze granatowym idąc od kołnierza cholewki, poprzez tył buta i dołem aż po jego przód. W tym samym kolorze jest również wyściółka, koniec języka oraz oczka na sznurówki. Oba kolory z cholewki spotykają się również przy okazji barwienia podeszwy, ale w tym przypadku karty rozdaje granat. Kropką nad i zdają się być błękitne wstawki jak Jumpman na podeszwie czy wkładce.

Premiera butów w sklepie pod tym linkiem ma się odbyć już 9 lutego.

Air Jordan 9 UNC
White / University Blue – Midnight Navy
302370-145
9 Luty 2019
$190

Air Jordan 9 UNC 302370-145 1 Air Jordan 9 UNC 302370-145 2 Air Jordan 9 UNC 302370-145 3 Air Jordan 9 UNC 302370-145 4 Air Jordan 9 UNC 302370-145 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: