W tym roku mieliśmy już dwie ciekawe premiery w Dwójkach. Na pierwszy ogień poszły Air Jordan 2 „Radio Raheem”, następnie na sklepowych półkach pojawiły się Air Jordan 2 „Alternate”. Okazuje się, że to dopiero początek tego co zaserwuje nam Jordan Brand w tym modelu.

Przed Wami oficjalne zdjęcia wariantu zatytułowanego Wing It, który jest częścią zestawu The Poster, zaraz obok butów Air Jordan 12„The Master”, które swoją premierę miały w miniony weekend. Kolorystyka ta powstała na bazie kampanii z 1986 roku (zerknijcie na plakat na dole wpisu). Cholewka buta to wysokiej jakości skóra z delikatną fakturą przypominającą skórę krokodyla, zabarwiono ją na kolor biały. Dla kontrastu designerzy dokładają czerń, którą widzimy na takich elementach jak sznurówki, tył buta gdzie widnieje biały napis WING IT oraz na języku. Wszystko to został osadzone na biało czarnej podeszwie. Czarna jest również wyściółka z wkładką.

Premiera opisywanych tu butów Air Jordan II przewidziana jest już w zbliżający się weekend tj. na 5 marca bieżącego roku. W Polsce pytajcie o nie w sklepie Ataf.

Air Jordan 2 „Wing It”
White/Black-Dark Gray
834272-103
5 Marzec 2016

AIR JORDAN II-WING IT-1 AIR JORDAN II-WING IT-2 AIR JORDAN II-WING IT-3 AIR JORDAN II-WING IT-4 AIR JORDAN II-WING IT-5

Reklama
air jordan