- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan III „Doernbecher”

Air Jordan III „Doernbecher”

Amerykańska firma Nike w tym roku obchodzi już 10-lecie współpracy z dziecięcym szpitalem o nazwie Doernbecher w Portland. Z tego powodu mamy okazję sprawdzić ciekawe wydanie kultowego już modeli Air Jordan III w kolorystyce oznaczonej jako Doernbecher. Warto również dodać, że ten wariant ma piękną historię, ponieważ został zaprojektowany przez jednego z pacjentów Colea Johansona.

Natomiast, jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie znajdziemy tutaj trzy kolory. Oczywiście dominuje charakterystyczny odcień czerwieni, który bardzo dobrze współgra z niewielkimi czarnymi elementami, a do tego dochodzi biała podeszwa. Na wyróżnienie zasługuje również wzór umieszczony na tych kicksach.

Co do dostępności to już teraz można poszukać tych butów w wybranych sklepach Nike na całym świecie. Cena waha się w granicy 160 dolarów, a całość jest mocno ograniczona.

Air Jordan 3 Retro DB
Varsity Red/Metallic Silver-Black
437536-600
$160

Air-Jordan-3-DOERNBECHER-5 BPj7fHZCcAAfzBc air-jordan-3-doernbecher-release-date Air-Jordan-3-DOERNBECHER-3 Air-Jordan-3-DOERNBECHER-2 Air-Jordan-3-DOERNBECHER-4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: