- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAir Jordan VII "Olympic"

Air Jordan VII „Olympic”

Przed Wami oficjalne zdjęcia modelu Air Jordan 7 „Olympic” które pojawiają się na rynku na chwilę przed Olimpiadą w Londynie, na okrągłą 20-letnią rocznicę powstania z okazji Olimpiady w Barcelonie w 1992 roku. Jest to dość trudny model do kupienia, o czym przekonywał nas nawet Fat Joe w 2002 roku liżąc podeszwę w swoich OG. Jak do tej pory było tylko jedno retro w 2004 roku, teraz powracają ponownie.

Buty są niemalże identyczne z tymi, w których grał Jordan na boiskach Barcelony. Kolorystyka oznaczona jako White/Metallic Gold-Obsidian-True Red to nic innego jak biała skórzana baza urozmaicona srebrnymi wstawkami oraz granatowymi elementami w okolicy kostki i języka. Wszystko spoczywa na czerwono złoto czarnej podeszwie. Oczywiście z tyłu widać numer 9, który widniał także na koszulce MJ.

Jordan Brand po Air Jordan VI „Olympic”, ktore miały premierę chwilę temu, zapoda nam 21 lipca prezentowane siódemki, a czekają nas jeszcze dwa modele zrobione z okazji Olimpiady: Air Jordan VI Gold Medal oraz Air Jordan VII Gold Medal.

Air Jordan VII „Olympic”
White/Metallic Gold-Obsidian-True Red
304775-135
21 Lipca 2012

Air Jordan VII
Air Jordan VII

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: