Ten śmiało można określić jako ten z niskimi cholewkami, pojawiło się wiele arcyciekawych pozycji, ale Jordan Brand nie zamierza ani na chwilę się zatrzymać i serwuje kolejne mocne pozycje. Jedną z nich są poniższe Air Jordan 14 Low w kolorystyce Varsity Royal, choć wśród sneakerheadów będzie krążyła nazwa Laney.

Widoczny tu wariant powróci teraz pierwszy raz od swojego debiutu, czyli od 1999 roku. Cholewka buta w programie remastered oznacza powrót materiałów i kształtów prosto z oryginalnej wersji, która inspirowana była estetyką i bryłą najszybszych samochodów świata. Natomiast kolorystyka nawiązuje do młodych lat Michaela Jordana i barw jednej ze szkół, do których uczęszczał. Mamy zatem przód buta w kolorze czarnym, który swobodnie przechodzi na język, sznurówki oraz kołnierz i wyściółkę. Boczne panele z nubuku zostały zabarwione na ładny i spokojny odcień koloru niebieskiego. Z klei podeszwa, na której stoi cała ta konstrukcja to zestawienie bieli i czerni. Na koniec okraszono całość delikatnymi akcentami w kolorze żółtym. Z racji tego, że jest to jedna z oryginalnych kolorystyk sprzed lat warto się koło nich zakręcić już w dzień premiery.

Premiera opisywanych Czternastek przewidziana jest na 3 października i zapewne wpadną do polskiego sklepu Ataf.

Air Jordan IV Low „Varsity Royal”
Varsity Royal/Black-Varsity Maize-White
807511-405
3 Październik 2015
$170

AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-1 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-2 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-3 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-4 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-5 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-6 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-7 AIR JORDAN XIV LOW-VARSITY ROYAL-8

Reklama
air jordan