- Reklama -NIkeNIke

Nike w #AirMaxMondays pokaże co tydzień nowe Air Maxy z platformy Nike By You

#AirMaxMondays to hash, który powstał w sposób organiczny z inicjatywy użytkowników Instagramu i fanów Air Maxów już jakiś czas temu, coś na wzór #MJMondays. Nike chce go rozwinąć do większych rozmiarów rozpoczynając cotygodniową akcję w ramach platformy Nike By You.

Każdego tygodnia aplikacja Nike wyróżni cztery projekty Air Maxów wybranych autorów z czterech różnych i kluczowych miast. Wzory zostaną następnie połączone z Nike By You, znanym wcześniej jako NIKEiD, gdzie klienci będą mogli albo kupić wybrany projekt w obecnej postaci, albo użyć go jako trampoliny do własnych kreacji.

Oprócz aplikacji Nike projekty będą również udostępniane na @NikeSportswear i odpowiednich kontach na Instagramie w danym mieście.

Kampania rozpoczęła się w poniedziałek i potrwa w sumie przez pięć tygodni, do 15 czerwca bieżącego roku. Projekty będą pochodziły z Nowego Jorku, Los Angeles, Toronto i Chicago. W tym tygodniu wyróżnione projekty obejmują Air Max 90 zaprojektowane przez rezydenta Chicago, Juana Reisco, Air Max 270 autorstwa Tabbani Soleimani z Toronto, Air Max 270 stworzone przez Maurice’a Harrisa z LA oraz Air Max 90 wyprodukowane przez NYC Normę Moreno.

Choć ich projekty są atrakcyjne i można je kupić, cały pomysł polega na tym, aby stworzyć coś własnego. Udaj się więc do Nike By You i zaprojektuj własną wersję Air Maxów.

2 airmaxmondays nike by you 1 airmaxmondays nike by you 3 airmaxmondays nike by you 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: