- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Aktualizacja WatchOS 8.5 nadchodzi z kilkoma nowymi rozwiązaniami

Wprawdzie o aktualizacji WatchOS 8.5 zbytnio nie wspominano podczas eventu Apple Peek Performance, ale nie pozostawimy Was w niewiedzy. Najnowsza aktualizacja firmy z Cupertino do swoich smartwatchy została już wydana, przynosząc kilka przydatnych aktualizacji, na które czekali użytkownicy.

Pomimo tego, że Apple wydało WatchOS 8 w zeszłym roku to już doczekaliśmy piątej aktualizacji tego oprogramowania. Oczywiście nie narzekamy, a wręcz przeciwnie, świetnie że non stop coś unowocześniają.

Najważniejszym aspektem świeżej aktualizacji jest ulepszone wykrywanie rytmu serca, które może teraz lepiej wykrywać migotanie przedsionków, wskazujące na ryzyko udarów. Na razie funkcja jest dostępna w Stanach Zjednoczonych, Chile, Hongkongu i RPA, ale wkrótce pojawi się w pozostałych regionach świata.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest aktualizacji aplikacji Apple Fitness Plus. Nie dość, że będzie wykrywała trening na wózku inwalidzkim, to usługa wprowadza opcjonalny komentarz dźwiękowy opisujący treningi dla osób niedowidzących.

Na koniec wspomnimy, że osoby korzystając z zegarka w Europie będą mogły wprowadzić do swojego Apple Watch obsługę cyfrowego certyfikatu COVID UE. Dzięki temu będzie można wygodnie mieć przy sobie kartę szczepień przez cały czas.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: