- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersALIFE montuje wielkie logo na boku butów Reebok Zig Kinetica

ALIFE montuje wielkie logo na boku butów Reebok Zig Kinetica

Legenda nowojorskiej sceny ALIFE zaprojektowało limitowaną wersję butów Reebok Zig Kinetica, które już niedługo zagoszczą na sklepowych półkach.

Alife zostało założone w 1999 roku jako kulturalny hub, odzieżowa marka i sklep. Przez lata uznawani byli za jedną z najważniejszych instytucji i firm z Wielkiego Jabłka.

Ich wkład w sneakersową i streetwearową scenę został właśnie doceniony przez markę spod znaku vectora. Przedstawiciele obu stron zasiedli przy jednym stole projektowym, a owoc ich wytężonych prac możecie podziwiać na dołączonych fotografiach.

Otrzymujemy od nich bezszwową cholewka z siateczki, którą w dużej mierze zabarwiono na biało i dopełniono wyrazistą żółcią na tyle i kołnierzu. Jednak w oczy rzuca się tu wielki napis ALIFE w czerni umieszczony w bocznych sektorach cholewki. Do kompletu dorzucają trzy warianty sznurowania – czerwony, żółty i biały, a wszystkie z nich dopieszczają czarnymi plamkami. Projektanci całość osadzają na białej podeszwie z niebieskim spodem i okazjonalnymi napisami na boku. Kropką nad i wydaje się być czerwona pięta ożywiająca cały projekt.

Premiera butów Alife x Reebok Zig Kinetica w aplikacji Greenhouse odbędzie się 9 października. Następnie tydzień poźniej, 16 października buty pojawią się w internetowym sklepie Reebok. Do tego czasu zapoznajcie się z załączonymi fotografiami.

alife x reebok zig kinetica fz4642 1 alife x reebok zig kinetica fz4642 2 alife x reebok zig kinetica fz4642 3 alife x reebok zig kinetica fz4642 4 alife x reebok zig kinetica fz4642 5 alife x reebok zig kinetica fz4642 6 alife x reebok zig kinetica fz4642 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: