Dzięki współpracy z brandem ALIFE, marka Saucony zaprezentowała nam właśnie dwie kolorystyki modelu Jazz ’91. Do wyboru mamy kolorystykę Blue/Orange oraz Red/Green. Oba warianty prezentują się naprawdę nieźle, także czeka nas spora rozkminka, by wskazać jednomyślnie faworyta.

Pierwsze wydanie to połączenie bieli z pomarańczową pietą, gdzie największą część powierzchni zajmuje biel a do tego dochodzą niewielkie szare akcenty. Uzupełnieniem stawki jest niebieski przód. Druga wersja opiera się na bardzo podobnym schemacie. Tył wyposażono w zieleń, następnie dominuje biel, łącząca się z szarym odcieniem a na koniec dochodzi czerwony przód. Ponadto do obu wydań użyto zamszu i lekkiej siateczki.

Warto również odnotować fakt, że ALIFE do tej kolaboracji dorzuciło kilka ciuchów jak np. bluzy czy koszulki. Całości szukajcie oczywiście na oficjalnej stronie internetowej ALIFE.

alife-saucony-jazz-91-2016-spring-1 alife-saucony-jazz-91-2016-spring-2 alife-saucony-jazz-91-2016-spring-111 alife-saucony-jazz-91-2016-spring-222

Reklama
air jordan