- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneRusza sprzedaż nowej książki ALL GONE 2019

Rusza sprzedaż nowej książki ALL GONE 2019

Ledwo co wystartował 2020 rok, a Michael Dupouy już startuje ze sprzedażą kolejnej edycji swojoj książki o streetwearze i sneakersach. Przed Wami szczegóły na temat książki ALL GONE 2019.

Przy nowej edycji katalogu twórca La MJC – Michael Dupouy współpracował ze wspaniałą i utalentowaną Niną Chanel Abney. Artystkaa z Chicago stworzyła dla All Gone wyjątkową, oszałamiającą grafikę na okładkę, zarówno w kolorze piaskowym, jak i czarnym. Poniżej znajdziecie zdjęcia obu wariantów kolorystycznych.

Widoczne poniżej wydanie podsumowujące wszystko najważniejsze co wydarzyło się w streetwearze i sneakersowym środowisku w 2019 roku zostało zatytułowane „I want your love”. Książka wyjdzie w twardej okładce i będzie miała 216 stron.

Mija właśnie 14 rok od kiedy powstaje książka, więc trzeba przyznać, że to kawał czasu. To wspaniałe wydawnictwo nie byłoby możliwe bez nas – miłośników tej kultury związanej z ulicą.

Jeśli chcielibyście zamówić wersję dla siebie to zamówienia na książkę ALL GONE 2019 można już składać w internetowym sklepie Club75. Dostawy ruszą już 20 stycznia, a cena za książkę ustawiona jest na poziomie €65.

ALL GONE 2019 Black I Want Your Love ALL GONE 2019 Sand I Want Your Love

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: