- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAlumni & FILA Overpass „Jamaican Beef Patties”

Alumni & FILA Overpass „Jamaican Beef Patties”

Kolaboracja Alumni z FILA pokazuje w świetny sposób, że kuchnia oraz przekąski mogą być genialnym sposobem na zrobienie ciekawej kolorystyki, którą w tym przypadku przeniesiono na cholewkę buta FILA Overpass. Natomiast, jeśli chodzi o samo zestawienie to nosi ono nazwę Jamaican Beef Patties – tytuł pochodzi od potrawy, która również pojawia się na załączonych fotografiach.

Natomiast sam but pokryty jest żółtym zamszem. Barwa ta zdecydowanie tutaj dominuje, zajmując praktycznie każdy element powierzchni z wyjątkiem białej podeszwy. Warto również dodać, że każdy detal wykonano tutaj z olbrzymią starannością, gdzie np. wkładka do butów pokryta jest wzorem nawiązującym do wyżej wspomnianej szamy Beef Patties.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to parkę zgarniecie na oficjalnej stronie internetowej Alumni już 9 lipca!

fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-01 fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-3 fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-4 fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-5 fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-6 fila-alumni-create-jamaican-beef-patty-inspired-sneaker-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: