- Reklama -NikeNike

Amazon przypadkowo wyjawił jak będzie wyglądał pad Xbox One „Cyberpunk 2077”

Kanadyjski Amazon przypadkowo wyjawił jak prawdopodobnie będzie wyglądał pad do Xbox One nawiązujący do zbliżającej się gry „Cyberpunk 2077”.

Produkt jest wymieniony jako „obecnie niedostępny”, a jego planowana data premiery ustawiona jest to 4 maja 2020 r. i to pomimo tego, że data premiery samej gry została przesunięta na 17 września.

Zgodnie z oficjalnym opisem tego internetowego giganta nadchodzący kontroler jest inspirowany postacią Keanu Reevesa, Johnnym Silverhandem, i ma dwukolorowy design łączący metaliczne srebro po lewej stronie i matową czerń po prawej. Dochodzą do tego czerwone akcenty, które mają postać liter na przyciskach, a także podstawy lewego joysticka oraz lewego spustu.

CIekawostką jest tu fakt, że całości nadano lekko podniszczonego i zużytego charakteru, bo widzimy wgniecenia, zarysowania czy wyryty napis „No Future” po prawej stronie na czarnym tle.

Inne źródła mówią, że oprócz samego pada dostaniemy możliwość zakupu całej konsoli Xbox One X obrandowanej elementami i napisami „Cyberpunk 2077”. Czas pokaże czy dojdzie do takiego wydania.

Pad Xbox One Cyberpunk 2077 1 Pad Xbox One Cyberpunk 2077 2 Pad Xbox One Cyberpunk 2077 3 Pad Xbox One Cyberpunk 2077 4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: