- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Wyciekły zdjęcia nadchodzących AMBUSH x Nike Air Force 1 Low

Jeszcze dobrze kurz nie opadł po premierze Nike Air Adjust Force, a zespół projektantów utworzony na linii AMBUSH x Nike już pracuje nad kolejnym wspólnym projektem. Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia nadchodzących wersji butów Air Force 1 Low projektu Yoon Ahn i jej ekipy.

Na pierwszy rzut oka nie otrzymujemy tu nic nad zwyczaj przełomowego. Na sklepowych półkach mają zadebiutować diw wersje Uptownsów w niskiej cholewce z białej lub czarnej skóry. Zerknijcie jednak na boczne Swoosh, które nie kończą się na zapiętkach, tylko wychodzą daleko poza obrys cholewki. To właśnie ten element nadaje tej kolaboracji charakteru. Podobny motyw pojawił się w zeszłorocznym wydaniu Nike Dunk High. Pozostałe akcenty, jak branding na tyle pięty, języku czy spodzie podeszwy, to już tylko dopieszczenie projektu.

Konkretów co do premiery opisywanych AMBUSH x Nike Air Force 1 Low jeszcze nie zdradzono, ale mówi się o dropie na koniec bieżącego roku. Buty powinny być osiągalne poprzez Nike SNKRS.

AMBUSH x Nike Air Force 1 Low zajawka 2 AMBUSH x Nike Air Force 1 Low zajawka 1 AMBUSH x Nike Air Force 1 Low zajawka 3 AMBUSH x Nike Air Force 1 Low zajawka 4

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: