- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleInneAnderson .Paak został pierwszym muzycznym partnerem Vans i od razu wypuszcza swoją...

Anderson .Paak został pierwszym muzycznym partnerem Vans i od razu wypuszcza swoją kolekcję

Od dziś Anderson .Paak jest oficjalnie pierwszym światowym muzycznym partnerem Vans. Ich współpraca nie zamknie się jedynie na promowaniu i noszeniu produktów. Już na samym starcie na rynek trafi mini kolekcja składająca się z dwóch modeli butów oraz czapek bucket hat.

Jeśli chodzi o współprace i partnerstwa pomiędzy muzykami i markami to już wiele razy mieliśmy styczność z czymś co delikatnie mówiąc było dziwne. Jednak połączenie sił na linii Vans x Anderson .Paak jest chyba odpowiednie. Od samego początku wiemy o co chodzi i jest organiczne. Artysta, muzyk, producent i trzykrotny zdobywca nagrody Grammy od dawna jest fanem kalifornijskiej marki. .Paak nosił buty Vans na scenie i podczas rozdania nagród, często w połączeniu z jednymi z najbardziej zwariowanych stylówek. Pracując kiedyś w sklepie Vans w Topanga Canyon w Kalifornii, AP zaczął występować na żywo na scenie House of Vans. To się nazywa synergia!

anderson paak x vans 6

Co do nowości to część nowej kolekcji mogliście już zobaczyć w teledysku „Cut’Em In”, ale jeszcze wtedy nikt nie wiedział o ich bliższej współpracy. Z kolei w dziś debiutującym klipie „Jewelz” buty Vans odgrywają jedną z głównych ról. Zatem zaczynają dość grubo.

“Jestem zaszczycony, że mogłem się stać członkiem rodziny Vans i nie mogę się doczekać tworzenia historii z jedną z najbardziej szanowanych marek na świecie” – powiedział Anderson .Paak. „Jestem wdzięczny za partnerstwo Vans z .Paak House i z niecierpliwością czekam, aby poszerzyć nasz zasięg i pomóc jeszcze większej liczbie osób wykorzystać ich potencjał”.

Współpracę dopełnia ekskluzywna kolekcja obuwia i akcesoriów. Jej głównymi inspiracjami są korzenie muzyka i jego dwa przełomowe albumy Venice i Malibu, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków.

W kolekcji znajdują się dwa modele obuwia, z których pierwszą sywetką jest Old Skool DX. But posiada cholewkę w falisty, psychodeliczny wzór, który został wykonany w technice łączącej druk cyfrowy i druk 3D dla dodatkowej głębi i uwydatnienia tekstury. Model został dopieszczony ciekawymi akcentami, jak żółte oczka do sznurówek i półprzezroczysty niebieski boczny branding.

Z kolei buty Vans Sid DX mają wyszywany szenilowy wzór i zostały uzupełnione stonowanymi czarnymi sznurowadłami. Dochodzą do tego widoczne szwy oraz wyhaftowane logo Flying-V z każdej strony.

Kolekcja Vans x Anderson .Paak zawiera również dwa rodzaje czapki AP Bucket Hat, z których każdy posiada nadruki i naszywki nawiązujące do kolekcji oraz cytaty na brzegu każdego kapelusza. Premiera całej kolekcji ustawiona jest na 13 listopada.

anderson paak x vans 2 anderson paak x vans 3 anderson paak x vans 1 anderson paak x vans 10 anderson paak x vans 11 anderson paak x vans 4 anderson paak x vans 5 anderson paak x vans 9 anderson paak x vans 7 anderson paak x vans 8 anderson paak x vans 12 anderson paak x vans 13 anderson paak x vans 14

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: