- Reklama -NikeNike

A.P.C. zdradza jak będzie wygladała ich jesienno zimowa kolekcja

Dom mody A.P.C. łączy siły z uczniami ostatnich klas liceum Lycée Diagonale w Paryżu, aby zaprezentować kolekcję jesienno-zimową 2023 roku.

Kolekcja zatytułowana Maman Je Sors Ce soir (Mamo, dziś wieczorem wychodzę) eksploruje idee płci, epok i proporcji. Całość zderza styl preppy z rockabilly, grunge i punk. Mieszanka iście wybuchowa.

Francuska marka dostarczy również niezbędnych uniformów, udoskonalonych świetnymi materiałami, czystymi krojami i minimalistycznym brandingiem.

„(modele) Obsadzeni na zasadzie wolontariatu (zamiast na przykład kryteriów fizycznych), 31 osób ucieleśnia kolekcję, jednocześnie prezentując własną osobowość. Chodzi o to, żeby być ubranym w A.P.C., a nie w nim przebranym. To samo dotyczy makijażu i fryzur, które szanują oryginalność każdej osoby.

Modele i modelki pomogli stworzyć wystrój inspirowany kalifornijskim punkowym graffiti z lat 80. Wzięli również udział w dyskusjach nad ścieżką dźwiękową, zmiksowaną na żywo przez DJ Myd, na podstawie muzycznych odniesień zaproponowanych przez Jean, Lily i jej kolegów z klasy. Wreszcie odgrywają rolę w programie, integrując je z własnymi procesami twórczymi za pomocą preferowanego narzędzia artystycznego”. – mówi oświadczenie A.P.C.

Odkryj wszystkie stylizacje z kolekcji A.P.C. na jesień i zimę 2023 w galerii poniżej. Nowości wpadną do ich sklepu online w drugiej połowie roku.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: