- Reklama -NikeNike

A.P.C. projektuje limitowane Asics GEL-Sonoma 15-50

A.P.C. ponownie wchodzi w świat sneakersowych kolaboracji, a ich partnerem w tej zbrodni jest japońska marka Asics. Rezultatem zderzenia pomysłów jest trójelementowa kolekcja butów GEL-Sonoma 15-50.

Nie ukrywamy, że współpraca wspomnianej francuskiej marki z Asics jest niemałym zaskoczeniem, ale fajnie, niech się rynek rozwija.

Podobnie jak w przypadku wielu produktów wprowadzanych na rynek przez firmę Jeana Touitou, minimalizm i surowość są głównymi punktami tej współpracy. Te nietypowe sylwetki pojawią się w wariantach beżowym, biało niebieskim oraz czarnym. W każdym z przypadku cholewkę zdobią sznurówki i paskowe akcenty zabarwione w odcieniach fioletu i turkusu. Do tego dochodzi półprzezroczysty boczny branding Tiger Stripes oraz podeszwy w kolorze cholewki. Zwieńczeniem tej kolaboracji jest branding APC na bokach pięty, gdzie literka A jest zapożyczona z brandingu Asics.

Prezentowane buty A.P.C. x Asics GEL-Sonoma 15-50 będą dostępne wyłącznie w sklepach stacjonarnych francuskiej marki oraz w ich sklepie online od 9 grudnia 2022 r.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: