- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaLifestyleTechnologiaApple prezentuje nowego smartfona iPhone XR

Apple prezentuje nowego smartfona iPhone XR

Trzecim zaprezentowanym na konferencji Apple smartfonem po iPhone XS i XS Max był iPhone XR. Poniżej znajdziecie zdjęcia, cenę i datę premiery.

W urządzeniu znajdziemy najbardziej zaawansowany w branży ekran LCD, który będzie miał przekątną 6,1 cala i w porównaniu do iPhone 8 Plus będzie miał większy ekran, ale konstrukcja całości będzie mniejsza.

Do wyboru będziemy mieli aż 6 różnych kolorów obudów: biały, czarny, niebieski, a także żółty, koralowy oraz czerwony. Szklany tył obudowy iPhone’a XR umożliwia łatwe i bezprzewodowe ładowanie.

Urządzenie napędza procesor A12 Bionic, a więc układ z iPhone’a Xs i Xs Max. To najszybszy procesor mobilny Apple’a wykonany w litografii 7 nm.

Tylny aparat w urządzeniu będzie miał 12 MP z przysłoną f/1.8, a wideo nakręcimy w Wideo 4K do 60 kl./s. To dokładnie ta sama konfiguracja, co w głównym obiektywie iPhone’ów Xs. Co ciekawe, pomimo zastosowania tylko jednego obiektywu, w aparacie znalazł się tryb portretowy z wykrywaniem głębi.

Apple zrezygnowało z technologii 3D Touch, która została zastąpiona prostszym haptic touch – na podobnej zasadzie dodatkowe opcje działają w kilku telefonach z Androidem.

Poniżej znajdziecie zestaw zdjęć oraz krótkie video prezentujące nowe smartfony.

Nowy Apple iPhone XR wyjdzie w wariantach 64GB, 128GB oraz 256 GB i będzie kosztować odpowiednio: 3729, 3999 i 4479 zł. Preorder będzie można składać 19 października, a dostawa przewidziana jest na 26 października.

https://www.youtube.com/watch?v=9m_K2Yg7wGQ

apple iphone XR 1

apple iphone XR bialy apple iphone XR czarny apple iphone XR czerwony apple iphone XR koralowy apple iphone XR niebieski apple iphone XR zolty

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: