- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleTechnologiaApple przedstawia nowy iPad Air z mocnym procesorem i Touch ID

Apple przedstawia nowy iPad Air z mocnym procesorem i Touch ID

Apple podczas wczorajszej prezentacji nie tylko przedstawił nowy Apple Watch 6, ale również nowy iPad Air z mocnym procesorem i Touch ID.

Nowy tablet, którego cena zaczyna się od 599 USD, zawiera kilka znaczących aktualizacji, w tym użycie zupełnie nowego chipa o nazwie A14 Bionic, który według Apple „kwestionuje prawa fizyki”. Chip zapewnia dwukrotnie większą wydajność niż jego poprzednik i jest pierwszym, w którym zastosowano technologię konstrukcji 5-nanometrowej.

Flagową funkcją jest prawdopodobnie nowy Touch ID, który jest teraz osadzony w przycisku zasilania – pierwszy taki przypadek we wszystkich urządzeniach Apple. Czy to wskazuje na powrót Touch ID na iPhone’a 12? Niestety w nowym iPadzie Air 4 nie będzie Face ID.

Nowy Touch ID pozwala również na cieńszą ramkę i większy, 10,9-calowy ekran, który wykorzystuje wyświetlacz Liquid Retina, który według Apple zawiera 3,8 miliona pikseli.

Z przodu iPad Air znajdziemy 7-megapikselową kamerę FaceTime HD. Tablet ma również tę samą tylną kamerę 12 MP, co w iPadzie Pro. Umożliwia ona wykonywanie zdjęć w wyższej rozdzielczości i nagrywanie wideo 4K.

I na koniec wspomnimy, że Apple wprowadza USB-C do iPada Air, który będzie obsługiwał ładowanie 20W i transfer danych 5 Gb/s.

Nowy tablet Apple iPad Air 4 będzie dostępny od przyszłego miesiąca w pięciu wersjach kolorystycznych, w tym srebrnej, gwiezdnej szarości, różowego złota, zieleni i błękitu. Więcej szczegółów i ceny znajdziecie na oficjalnej stronie Apple.

apple ipad air 4 1 apple ipad air 4 2 apple ipad air 4 3 apple ipad air 4 4 apple ipad air 4 5

apple ipad air 4 6 apple ipad air 4 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: