I w końcu nastała ta chwila, w której Apple zamiast poradzić sobie z baterią, która rozładowuje się szybciej niż trwa czytanie tego posta wypuszcza specjalny Case na iPhone’a 6s, który wydłuży jej żywotność.

Co daje ten Case? Ano przy iPhone 6s mamy 25 godzin rozmowy, 18 godzin korzystania z LTE oraz 20 godzin oglądania filmów w HD. Cena za to cacko jest w miarę logiczna, bo sięga poziomu $99 USD. Mamy zatem koniec firm zewnętrznych, co i tak trwało już sporo czasu. Do wyboru będziemy mieli dwie wersje kolorystyczne, grafitową oraz białą. Case ładowany jest przez ten sam port co telfon, więc nie trzeba będzie nosić dodatkowych kabli. A najlepsze w tym jest to, że smartfon oraz obudowę będzie można ładować w tym samym czasie. Miękka wyściółka z mikrofibry chroni telefon, natomiast idealnie gładki silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni.

Widoczne tu etui Smart Battery Case do iPhone’a 6s jest już dostępne w sklepie Apple.

Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-1 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-2 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-3 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-4 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-5 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-6 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-7 Apple wypuszcza iPhone 6s Smart Battery Case-8

 

 

Reklama
air jordan