- Reklama -NikeNike

Asics prezentuje drugą odsłonę zestawu „Academic Scholar Pack”

W nawiązaniu do zestawu „Academic Scholar Pack”, który pojawił się na sklepowych półkach w 2019 roku, azjatycka marka Asics wydaje właśnie jego kontynuację. Przed Wami nowe wariacje dwóch kultowych modeli, mianowicie Asics Gel-Lyte III oraz Asics GT-II.

Pierwszym elementem tego packu jest dobrze wszystkim znany model GL-3, który został wykonany z miłego w dotyku zamszu oraz skóry, której użyto na rozdwojonym języku i kołnierzu. Projekt został zdominowany przez połączenie ciemnej zieleni z granatem. Dopełnieniem wspomnianej dwójki jest kolor żółty na wyściółce oraz jasna szarość wokół perforowanego toeboxu. Wszystko to będzie stało na biało zielonej podeszwie z granatowym spodem.

Tuż obok na sklepowych półkach pojawią się GT-II, które łączą dwie barwy. Bazą na zamszowej cholewce jest granat. Natomiast jego dopełnieniem jest zieleń na skórzanych elementach znajdujących się na bokach buta. Kropką nad i jest kontrastowa biała podeszwa.

Premiera nowej edycji zestawu Asics „Academic Scholar Pack” ustawiona jest na 1 kwietnia bieżącego roku. Zatem macie jeszcze odrobinę czasu by zapoznać się z poniższymi zdjęciami.

asics academic scholar pack 2022 1 asics academic scholar pack 2022 2 asics academic scholar pack 2022 3 asics academic scholar pack 2022 4 asics academic scholar pack 2022 5 asics academic scholar pack 2022 6 asics academic scholar pack 2022 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: