- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics Gel Diablo „Red Patch” Pack

Asics Gel Diablo „Red Patch” Pack

Myślałeś, że Kanye West i jego całkiem nowe Yeezy Wave Runner 700 będą jedynymi dziadkowymi sneakersami na rynku? Nic bardziej mylnego. Na wagon zwany 'chunky shoes’ wskakuje również Asics wraz ze swoim nowymi zestawem Red Patch Pack składającym się z nowych wersji butów Asics Gel Diablo.

Podczas, gdy nowe Yeezy to obecny projekt designerów niemieckiej marki, tak Gel Diablo powstały już dość dawno, bo w połowie lat ’90. Powróciły już w swoich oryginalnych wersjach sprzed lat oraz w kolaboracji Volcano 2.0 z niezastąpionym Ronnie Fiegiem.

Teraz możemy się szykować na kolejną porcję nowości. Tym razem projektanci zdecydowali się wydać dwa warianty kolorystyczne, które łączy jeden bardzo mały akcent. Chodzi tu o czerwoną zapiętkę, która od razu rzuca się w oczy. Same buty wyjdą w wersji z cholewką w biało czarnych barwach oraz w wersji szarej. Obie postawiono na podeszwach z dodatkowym nakropieniem.

Widoczne tu zdjęcia butów Asics Gel Diablo Red Patch Pack pochodzą z niemieckiego sklepu Overkill, w którym premiera ustawiona jest na 15 września. W Polsce pytajcie o nie w sklepie Sneakerstudio lub Footshop.

Asics Gel Diablo Red Patch Pack-1 Asics Gel Diablo Red Patch Pack-2 Asics Gel Diablo Red Patch Pack-3 Asics Gel Diablo Red Patch Pack-4 Asics Gel Diablo Red Patch Pack-5

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: