- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto nowe Asics Gel Kayano 5 KZN "Box of Chocolates"

Oto nowe Asics Gel Kayano 5 KZN „Box of Chocolates”

Święto Zakochanych już za rogiem, więc Asics specjalnie na tę okazję ma dla nas „Box of Chocolates”, czyli nowe wydanie butów Asics Gel Kayano 5.

Projekt tych retro biegówek inspirowany był eleganckim opakowaniem, w którym mieszczą się słodkości na Walentynki. Projektanci azjatyckiej marki postanowili raz jeszcze zaszaleć i połączyli wielowarstwową cholewkę Gel Kayano 5 z podeszwą z nowoczesnych nowoczesnemu GEL-Quantum 90. Projekt wyróżnia się delikatną paletą kolorystyczną, która obejmuje białawą konstrukcję z włochatego zamszu, aksamitu i syntetyku (sprawne oko wypatrzy również sztruks), a także złote akcenty i dodatki w postaci wyściółki, brandingu i napisów na boku oraz żelu w białej podeszwie.

Opisywane Oto nowe Asics Gel Kayano 5 KZN „Box of Chocolates” pojawiły się właśnie w amerykańskim sklepie Sneaker Politics, więc pozostaje nam czekać aż pojawią się w bliższych nam lokalizacjach.

Asics Gel-Kayano 5 KZN Box of Chocolates Asics Gel-Kayano 5 KZN Box of Chocolates 3 Asics Gel-Kayano 5 KZN Box of Chocolates 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: