- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics przywrócił Gel-Kayano 5 w oryginalnej kolorystyce!

Asics przywrócił Gel-Kayano 5 w oryginalnej kolorystyce!

Jak to się mawia „You can’t spell ‘classics’ without ASICS”, a w przypadku butów Asics Gel-Kayano 5 pasuje to niemalże idealnie. Wspominamy o nich, ponieważ na sklepowe półki jakiś czas temu wjechała kultowa oryginalna kolorystyka prosto z 1999 roku!

W Piąteczkach, które podbiły tegoroczny paryski fashion week widzimy kilka aspektów, które wyróżniają ten model na tle innych propozycji. Pod piętą widzimy okienko w podeszwie prezentujące amortyzację Gel, a przy wiązaniu dochodzi technologia „Quadra Lacing” zapewniająca większą stabilność, a co za tym idzie, lepsze wyczucie podczas biegania. Odejdźmy na chwilę od technicznych kwestii i zerknijmy na samego buta, który charakteryzuje się 'performence’owym’ designem i z daleka czuć klimat przełomu wieków, co obecnie jest mocno na topie. Bazą jest kolor biały przełamany kolorem niebieskim na bocznych panelach oraz czernią w postaci brandingu Tiger Stripes. Wisienką na tym torcie zdają się być żółte wstawki i drobne detale.

Widoczne tu zdjęcia butów Asics Gel-Kayano 5 OG pochodzą ze sklepu 43einhalb, gdzie wyprzedały się na prędkości. Jak coś to szukajcie rozmiarów w polskim sklepie Chmielna20.

Asics Gel-Kayano 5 OG 0 Asics Gel-Kayano 5 OG 1 Asics Gel-Kayano 5 OG 2 Asics Gel-Kayano 5 OG 3 Asics Gel-Kayano 5 OG 4 Asics Gel-Kayano 5 OG 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: