Japońska firma ASICS jak zwykle jest w grze! Wystarczy spojrzeć na kolorystykę Black/Soft Grey, którą osadzono na cholewce modelu Gel Lyte III. Zanim przejdziemy do pełnej charakterystyki to warto dodać, że jeśli lubicie minimalistyczne podejście do tematu to but ten na pewno przypadnie Wam do gustu.

W dużej mierze zamszowa cholewka pokryta jest czernią. Sam kolor bardzo dobrze łączy się z białym brandingiem i niewielkimi szarymi akcentami w okolicy kostki. Do tego dochodzi jeszcze biała podeszwa, stanowiąca bardzo dobry kontrast.

Natomiast, jeśli chcecie pośmigać w tych butach to koniecznie sprawdzajcie oficjalną stronę internetową sklepu Sneaker Politics.

asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2122 asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2126 asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2128 asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2134 asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2139 asics_gel_lyte_iii_black-soft_grey_Sneaker_Politics_-2145

Reklama
air jordan