- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
Strona głównaStylSneakersAsics Gel Lyte 3 „Dragon Fruit” już na sklepowych półkach

Asics Gel Lyte 3 „Dragon Fruit” już na sklepowych półkach

W ostatnich sezonach kultowa sylwetka Asics Gel Lyte 3 stała na poboczu i dawała się wyszaleć innym kolegom ze swojej stajni. Dziś powraca w arcyciekawym wariancie nazwanym „Dragon Fruit”.

Pitaja, smoczy owoc lub truskawkowa gruszka to owoc wielu gatunków kaktusa, a w naszym wpisie to główna inspiracja przy tworzeniu żelowych trójek, które widzicie na zdjęciach dołączonych do tego wpisu.

Syntetyczny zamsz, z którego stworzona jest cholewka przyjmuje kolor turkusowy wokół toeboxa, przy oczkach na sznurówki oraz na pięcie. Boczny panel z zamszu, stabilizator pięty oraz część podeszwy dla kontrastu zabarwiono na wyrazisty kolor różu. Dopełnieniem myśli japońskich designerów jest biaława siateczka na toeboxie, fioletowy akcent na boku, a także czarny skórzany branding w bocznych sektorach buta, czyli tak zwane tiger stripes. W kolorze czarnym jest również wiązanie umieszczone nad rozdwojonym językiem. Kropką nad i jest turkusowa wyściółka.

Opisywane tu Asics Gel Lyte III „Dragon Fruit” pojawiły się już w sklepach z Oceanem, więc z czasem szukajcie ich w bliższych nam lokalizacjach.

Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 1 Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 2 Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 3 Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 4 Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 5 Asics Gel Lyte III Dragon Fruit 6

- Reklama -Travisc Scott Fragment Air Jordan 1
- Reklama -Nike SB Dunk Low Barcelona
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment
- Reklama -Travis Scott Air Jordan 1 fragment

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: