- Reklama -NIkeNIke

Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary wychodzą w wersji White / Blue

Po krótkiej przerwie powracamy do marki Asics, która z okazji 30 lecia modelu Asics Gel Lyte III wydaje specjalną edycję butów w kolorystyce White / Blue.

Designerzy marki z kraju kwitnącej wiśni sięgają po oryginalną kolorystykę sprzed lat, która pierwotnie pojawiła się w sprzedaży jako opcja skierowana do biegających kobiet.

Otrzymujemy zatem wariant bazujący na białym meshu, któremu towarzyszą panele z syntetycznego zamszu w białawym odcieniu, które umieszczono w bocznych sektorach cholewki. Biały jest również boczny branding, czyli tak zwane Tiger Stripes z turkusową obwolutą i czarną siateczką. Kolor turkusowy został wykorzystany również na panelach wokół toeboxa oraz na pięcie. Do tego dochodzi rozdwojony język, który jest charakterystyczny dla azjatyckiej marki, który w tym przypadku jest w jasnym odcieniu granatu wpadającym w fiolet. Wszystko to zostało osadzone na białej podeszwie z szarym elementem i czarnym spodem, która skrywa żelową amortyzację.

Zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami butów Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary „White / Blue”, które pochodzą z amerykańskiego sklepu Sneaker Politics.

Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary White Blue 1 Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary White Blue 2 Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary White Blue 3 Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary White Blue 4 Asics Gel Lyte III OG 30th Anniversary White Blue 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: