- Reklama -NikeNike

Oto najnowsze Asics GEL-NYC w kolorystyce „White / Ivy”

Asics GEL-NYC to zupełnie nowy model w portfolio japońskiej marki, który został zaprezentowany w ramach projektu kolaboracyjnego z nowojorską marką Awake. Dziś przyglądamy się mu ponownie, ze względu na wprowadzenie świeżej kolorystyki, która właśnie trafiła na sklepowe półki.

Widoczny poniżej model korzysta z bogatego archiwum Asics, w tym z projektu cholewek modeli GEL-Nimbus 3 z wczesnych lat ’00, wpisując w to różne detale z modelu GEL-MC PLUS V. Podeszwa kontrastuje z cholewką czerpiącą ze stylu retro, dzięki wykorzystaniu podeszwy z modelu GEL-CUMULUS 16.

Ta wybuchowa mieszanka została w tym przypadku zabarwiona przy użyciu trzech kontrastowych barw. Siateczkowa, lekka i przewiewna cholewka jest w bieli, natomiast zamszowe nakładki zabarwiono na czarno. Tej parze towarzyszą srebrne wstawki oraz boczny branding Tiger Stripes w przytłumionym odcieniu zieleni. Na koniec nadmienimy, że przy barwieniu podeszwy wykorzystano wspomniane biel i zieleń.

Opisywane wydanie jest już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym marki.

Asics GEL-NYC
White / Ivy
1201A789.101
Kwiecień 2023
699 PLN

Asics Gel-NYC White Ivy 1 Asics Gel-NYC White Ivy 2 Asics Gel-NYC White Ivy 3 Asics Gel-NYC White Ivy 4 Asics Gel-NYC White Ivy 5 Asics Gel-NYC White Ivy 6 Asics Gel-NYC White Ivy 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: