Ponownie zaglądamy do obozu japońskiej marki Asics, a to za sprawą ich nowości w modelu Asics Gel Respector. Chodzi dokładnie o dwie kolorystyki, które prezentujemy poniżej. Są to warianty nazwane ‘India Ink’ oraz ‘Carbon’.

Te mniej popularne biegówki azjatyckie marki nadchodzą w wersjach wykonanych z zamszu i nubuku. Pierwszy wariant to ciemny granat na boku buta, któremu towarzyszy kolor niebieski na kołnierzu oraz błękit na przodzie, który dodatkowo jest perforowany. Kropką nad i jest kremowa pięta. Z kolei wariant numer dwa to odcienie szarości na boku i tyle, które zostały dopełnione kolorem łososiowym na przodzie. Obie wersje spoczywają na jasnych podeszwach.

Widoczne tu buty Asics Gel Respector pochodzą ze sklepu Mate. W Polsce podpytajcie o nie w sklepach takich jak Worldbox, Footshop lub SneakerStudio.

Asics Gel Respector India Ink oraz Carbon-2 Asics Gel Respector India Ink oraz Carbon-3 Asics Gel Respector India Ink oraz Carbon-4 Asics Gel Respector India Ink oraz Carbon-5 Asics Gel Respector India Ink oraz Carbon-6

Reklama
air jordan