Dawno nie wrzucaliśmy żadnych nowości, jeśli chodzi o model ASICS GT-II. Ale już zmieniamy ten stan rzeczy, gdyż na horyzoncie pojawiła się całkiem świeża, ciekawa kolorystyka tych butów, która otrzymała nazwę Navy/Navy.

Dlatego, jeśli chodzi o wygląd to już po samym tytule możemy domyślić się o co chodzi. Mianowicie cholewkę zdobi ciemny odcień niebieskiego. Zdecydowanie dominuje on w tym zestawieniu i świetnie łączy się z czerwonymi akcentami, umieszczonymi w okolicach sznurowania. Do tego dochodzą białe elementy jak np. podeszwa czy obramowanie klasycznego brandingu. Warto również dodać, że do produkcji wykorzystano wysokiej jakości zamsz.

Co do dostępności poniższych kicksów to już teraz możecie je zgarnąć m.in. na oficjalnej stronie internetowej sklepu Sneaker Politics.

Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_2 Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_3 Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_4 Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_5 Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_6 Asics_Gel_Respector_Navy_Red_Snekaer_POlitics_hypebeast_7

Reklama
air jordan