- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersAsics przedstawia zestaw "Academic Scholar" na początek roku szkolnego

Asics przedstawia zestaw „Academic Scholar” na początek roku szkolnego

Na początek roku szkolnego japońska marka Asics wypuszcza ciekawy zestaw „Academic Scholar”, który składa się z trzech modeli: Nimbus 21, Gel-Kayano 26 oraz Kayano 5.

Technicznie wyglądające sylwetki, który są obecnie na topie i nie ma żadnego tygodnia mody na świecie, gdzie nie królowałyby na nogach miłośników mody i nie tylko. Najnowsze wydania wzorowane i inspirowane są szkolnymi mundurkami i sweterkami, stąd właśnie taki a nie inny zestaw barw. Cholewki wspomnianych wyżej modeli zostały zabarwione przy pomocy granatu, ciemnej zieleni i koloru bordowego, którym towarzyszą kontrastowe odcienie bieli.

Premiera zestawu Asics „Academic Scholar” przewidziana jest na 6 września bieżącego roku, a do tego czasu zapoznajcie się z nimi dokładniej poprzez poniższe fotografie.

Asics Academic Scholar 1 Asics Academic Scholar 2 Asics Academic Scholar 3 Asics Academic Scholar 4 Asics Academic Scholar 5 Asics Academic Scholar 6 Asics Academic Scholar 7 Asics Academic Scholar 8 Asics Academic Scholar 9

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: