- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersasphaltgold x ASICS Gel-Respector „Moonbeam”

asphaltgold x ASICS Gel-Respector „Moonbeam”

Niemiecki sklep asphaltgold nawiązał współpracę z japońskim brandem ASICS Tiger a jak zapewne wiecie, w momencie gdy takie dwie konkretne instytucje łączą ze sobą siły to w akcji zobaczymy petardę!

Owocem kolaboracji jest model Gel-Respector w kolorystyce funkcjonującej w sieci jako Moonbeam. Dlatego też faktura cholewki przypomina nam nieco księżyc, gdyż mamy tutaj do czynienia z delikatnym odcieniem błękitu, przechodzącym w szarość. Całość leży na białej podeszwie, ale na tym nie koniec zabawy, gdyż ASICS oraz asphaltgold postanowili stworzyć jeszcze mocno limitowany plecak, który jest świetnym uzupełnieniem całości.

Natomiast, jeśli chodzi o dostępność to oczywiście przede wszystkim odwiedźcie sklep asphaltgold a w drugiej kolejności podbijcie na ich oficjalną stronę internetową.

x2016-09-14-asics-gel-respector-_1_.jpg.pagespeed.ic.NQtaj6YpaY x2016-09-14-asics-gel-respector-_2_.jpg.pagespeed.ic.lMnN0D1rEi x2016-09-14-asics-gel-respector-backpack-_3_.jpg.pagespeed.ic.ry8TVYP-Hg x2016-09-14-asics-gel-respector-backpack-_4_.jpg.pagespeed.ic.9vk5YEg9lY x2016-09-14-asics-gt-cool-xpress-backpack_1_.jpg.pagespeed.ic.-dmHWIu_7o

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: