Takie kolaboracje lubimy najbardziej, czyli dopracowane pod każdym względem. Dzisiaj pod lupę bierzemy niemiecki sklep asphaltgold oraz producenta obuwia markę KangaROOS. Dzięki połączeniu siły, mamy do czynienia ze świetną kolorystyką modelu Omnirun, która otrzymała nazwę Cats & Mouse a pełny tytuł brzmi następująco: Black/Bombay Green.

Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować nam ten but do całości dorzucono bardzo klimatyczne zdjęcia oraz video-zajawkę. Natomiast, jeśli chodzi o ich wygląd to mamy tutaj do czynienia z trzema głównymi kolorami. Największą powierzchnię zajmuje mieszanka czerni z szarością a na tym tle świetnie wyróżniają się błękitne akcenty. Uzupełnieniem stawki jest biała podeszwa a do produkcji wykorzystano głównie zamsz.

Co do dostępności to po więcej informacji udajcie się na oficjalną stronę internetową butiku asphaltgold. Jedno jest pewne – łato nie będzie, gdyż jest to edycja limitowana, ograniczona do 100 par na cały świat!!!

Kangaroos-x-asphaltgold-Omnicoil-black-teal-3-1 Kangaroos-x-asphaltgold-Omnicoil-black-teal-4-1 Kangaroos-x-asphaltgold-Omnicoil-black-teal-5-1 Katz_Video_Optik_final1 Katz_Video_Optik_final2-1 Katz_Video_Optik_final3 Katz_Video_Optik_final4-1

Reklama
air jordan