- Reklama -NikeNike

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 „Accelerate Decelerate”: symbioza pędu i chwili wytchnienia

Poprzez ten wpis poznacie szczegóły dotyczące kolaboracyjnego projektu na linii Asphaltgold x Saucony, który przyniesie nam limitowaną edycję butów Shadow 6000. Nowy projekt został zatytułowanyAccelerate Decelerate”

Współczesny świat nie zna słowa „stagnacja” – dajemy z siebie wszystko, osiągamy granice, przyspieszamy, by je pokonać, idziemy dalej i dajemy z siebie jeszcze więcej. Wciąż szybciej, nie zatrzymując się na dłużej, przerwy są krótkie, a następne przeszkody czekają na naszej drodze, gotowe do pokonania. Ale czasem musimy zwolnić, zatrzymać się na chwilę, docenić to, co osiągnęliśmy, zanim ruszymy dalej. Odpuścić pedał przyspieszenia, opaść na moment, a potem przyspieszyć ponownie. To jedyny sposób, aby pokonywać wszystkie przeszkody i utrzymać długoterminową dynamikę.

Accelerate Decelerate – dwa przeciwieństwa, które przyciągają się nawzajem, nie mogą istnieć oddzielnie, jak Yin i Yang.

W naszej szybko zmieniającej się rzeczywistości chwila „decelerate” jest szczególnie istotna. Otaczający nas świat sam w sobie zapewnia przyspieszenie, dlatego musimy skoncentrować się na świadomym zwalnianiu – choć na chwilę.

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 4

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 5

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 7

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 8

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 10

Nadchodzący projekt, który powstał we współpracy Asphaltgold z Saucony reprezentuje właśnie ten moment. Marka ta od ponad 40 lat kojarzona jest z szybkimi butami do biegania, co oznacza, że zawsze promuje ruch i prędkość.

Model Shadow 6000, który po raz pierwszy pojawił się w 1991 roku, nie jest wyjątkiem. Zaprojektowany jako stabilny, wygodny, a zarazem elastyczny but do biegania z piankową podeszwą środkową TPU, zdobył rzesze fanów wśród biegaczy od samego początku. Dziś nie można sobie wyobrazić życia codziennego bez niego. Już dawno przestał być butem do biegania, ale zachował czysty wygląd, dynamiczną estetykę i komfort, co czyni go jednym z absolutnych ikon Saucony.

Shadow 6000 Accelerate Decelerate to klasyczny model, wykonany z dużą ilością zamszu i szczególnie grubego siateczkowego materiału, w połączeniu z srebrnym falistym panelem bocznym.

Małe szczegóły: po raz pierwszy mudguard modelu Shadow 6000 ozdobiony jest wyhaftowaną mini falą! Pojawiła się również cienka, syntetyczna nakładka po bokach i na języku, która pozwala grubemu siateczkowemu materiałowi świecić prawie przezrocznie!

Miks kolorów Accelerate Decelerate jest – zgodnie z tematem – stonowany, a jednocześnie harmonijny: jasnoszary & beż spotyka biały i oliwkowy, z dodatkami w kolorze srebrnym, szarym oraz logo z falą w kolorze czarnym.

Premiera Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate odbędzie się w sklepie Asphaltgold od 14 października 2023 roku – zarówno online, jak i stacjonarnie.

Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 1 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 2 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 3 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 6 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 9 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 11 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 12 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 13 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 14 Asphaltgold x Saucony Shadow 6000 Accelerate Decelerate 15

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: