- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersTak będą wyglądały nowe buty Athletic Bilbao x New Balance 1500

Tak będą wyglądały nowe buty Athletic Bilbao x New Balance 1500

New Balance jest oficjalnym sponsorem zestawów hiszpańskiego klubu piłkarskiego Athletic Bilbao od 2017 roku i wreszcie klub doczekał się własnej limitowanej edycji butów New Balance 1500. Tym samym dołączy do drużyny Celtic Glasgow i ich New Balance 997H.

Kolorystyka butów nawiązuje zarówno do flagi kraju Basków, jak i do wyjazdowych koszulek hiszpańskiego klubu. Zamszowo siateczkowa konstrukcja buta została zatem zdominowana przez kolor zielony i jedynie kołnierz mamy w białej skórze, a na boku pojawia się mały element z beżowej skóry. Czerwone i złote wstawki dopieszczają design buta, który został osadzony na białej podeszwie z szaro czarnym spodem. Kropką nad i jest herb klubu umieszczony na wkładkach. Buty są wydaniem Made in England, więc o jakość, wykończenia i materiały nie musicie się martwić, są oczywiście z wyższej półki.

Buty Athletic Bilbao x New Balance 1500 widoczne na poniższych zdjęciach pojawią się w hiszpańskich sklepach New Balance już 20 września. Niestety, ale będą limitowane do ilości 200 par.

Athletic Bilbao x New Balance 1500 0 Athletic Bilbao x New Balance 1500 1 Athletic Bilbao x New Balance 1500 Athletic Bilbao x New Balance 1500 3 Athletic Bilbao x New Balance 1500 4 Athletic Bilbao x New Balance 1500 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: