- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersatmos x Nike Air Max „Animal” Pack 2.0 z datą premiery!

atmos x Nike Air Max „Animal” Pack 2.0 z datą premiery!

Pod koniec stycznia informowaliśmy Was o tym, że w tym roku będziemy świadkami ponownej kolaboracji na linii japońskiego butiku atmos a amerykańskiej firmy Nike. Całość dotyczy linii Air Max a dokładnie takich butów jak Nike Air Max 1 oraz Nike Air Max 95. Dzisiaj dorzucamy do poprzedniego newsa datę premiery!

Ale zanim o tym napiszemy, przejdźmy do charakterystyki obu parek. Ten stary-nowy projekt jak bardzo podobny do swojego poprzednika, jeśli chodzi o biegówki Air Max 1. Na cholewce mamy ponownie panele imitujące lamparcie cętki, tygrysią skórę czy pasiaste wzory zebry. W ramach dopełnienia widzimy tu kontrastową czerwoną łyżwę oraz białą podeszwę.Zatem jaka jest różnica w porównaniu do poprzedniego wydania? Ano taka, że zamiast białej bazy mamy teraz czarną. Natomiast co do nowinek w postaci Air Max 95 to ich wygląd będzie utrzymany na bardzo podobnym patencie jak wspomniana wcześniej pierwsza para.

Natomiast, jeśli chodzi o datę premiery tego zestawu to szykujcie siano na 14 marca. Wówczas sprawdźcie oficjalną stronę internetową Nike i wybrane sklepy.

atmos x Nike Air Max Animal Pack 2.0 z data premiery!1 atmos x Nike Air Max Animal Pack 2.0 z data premiery!2 atmos x Nike Air Max Animal Pack 2.0 z data premiery!3 atmos x Nike Air Max Animal Pack 2.0 z data premiery!4

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: