- Reklama -NIkeNIke

atmos x adidas NMD R1 “G-SNK”

Słynny japoński sneakersowy butik atmos szykuje się do 7 edycji targów atmosCon i z tejże okazji wraz z adidas Originals przygotował nową wersję butów adidas NMD R1 zatytułowaną „G-SNK”.

Po pracach projektowych trwających kilka miesięcy scementowali swoją przyjaźń wariantem, który wyróżnia się nietypową cholewką wykazującą właściwości fluorescencyjne i świeci w ciemności. Ta nietypowa cholewka to tak właściwie nadruk mający odwzorować skórę węża, a wygląda to dość autentycznie. To jeszcze nie koniec zmian czy smaczków jakie wprowadzono w tej specjalnej edycji, bo w części znajdującej się pod wiązaniem i w okolicach małego palca zostają umieszczone napisy z nazwą niemieckiej marki napisaną w kilku językach i ogromny branding z trójlistną koniczyną. Całość zostanie dopieszczona białymi trzema paskami na boku, tylnym emblematem w tym samym kolorze i postawione na białej podeszwie Boost z dwoma czarnymi klockami.

Buty atmos x adidas NMD R1 “G-SNK” pojawią się 5 października podczas targów atmosCon, być może z czasem znajdą się na StockX.

atmos x adidas NMD R1 G-SNK 1 atmos x adidas NMD R1 G-SNK 2

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: