- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

atmos przedstawia zestaw „Denim Pack” z modelami adidas Superstar i ZX 8000

Ten wpis zapozna Was bliżej z nadchodzącym projektem Denim Pack, za którym stoi duet atmos x adidas. W jego skład wejdą dwie kultowe sylwetki, mianowicie adidas Superstar oraz ZX 8000.

Jeśli chodzi o denim / jeans to pierwszym skojarzeniem wydają się być Stany Zjednoczone, ale obecnie krajem, który jest ojczyzną tego materiału jest bezsprzecznie Japonia. To właśnie z Kraju Wschodzącego Słońca pochodzą najlepsze jakościowo brandy i tam celebruje się denim z należytą uwagą. Stąd zapewne pomysł na taki, a nie inny zestaw zaprojektowany przez ekipę japońskiego sklepu atmos.

atmos adidas Superstar Denim Pack 1 atmos adidas Superstar Denim Pack 2 atmos adidas Superstar Denim Pack 3 atmos adidas ZX 8000 Denim Pack 1 atmos adidas ZX 8000 Denim Pack 2 atmos adidas ZX 8000 Denim Pack 3

Na potrzeby tego przedsięwzięcia, dyrektor atmos – Hirofumi Kojima, zdecydował się wziąć na warsztat sylwetki, które są jednymi z najpopularniejszych w ofercie niemieckiej marki.

Konstrukcja koszykarskiego klasyka z gumową muszlą na przodzie opiera się na czarnym jeansie. Cholewka zabarwiona na wyblakłą czerń została ozdobiona laserowo naniesionymi logotypami z Trójlistną Koniczyną. Projekt dopełniają piekielnie czarne elementy jak trzy paski na boku, zapiętka oraz wiązanie wraz z językiem. Całość będzie spoczywała na kontrastowej jasnej podeszwie.

Natomiast biegówki z końca lat ’80 mają ciut inne rozwiązania niż wspomniany wyżej model. Nylonowe siateczkowe panele zostały zastąpione delikatnym jasnobłękitnym jeansem. Natomiast obudowa toeboxu, okolice wiązania, a także trzy paski na boku i stabilizator pięty są w ciemnogranatowym kolorze. W ramach dopieszczenia wprowadzono skórzane elementy w kolorze niebieskim, które widzimy nie tylko na pięcie, ale również na przodzie buta. Tu również mamy podeszwę o jasnej barwie.

Premiera projektu atmos x adidas Denim Pack ustawiona jest na 28 sierpnia w japońskim sklepie online. Mamy nadzieję, że pojawią się również w sklepie internetowym niemieckiej marki. Do tego czasu zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

atmos x adidas Superstar Denim Pack 1 atmos x adidas Superstar Denim Pack 2 atmos x adidas Superstar Denim Pack 3 atmos x adidas Superstar Denim Pack 4 atmos x adidas ZX 8000 Denim Pack 1 atmos x adidas ZX 8000 Denim Pack 2 atmos x adidas ZX 8000 Denim Pack 3 atmos x adidas ZX 8000 Denim Pack 4

- REKLAMA -Nike Black FridayNike Black Friday

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: