- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto nowe atmos x adidas ZX 8000 G-SNK w wersji „Brazil”

Już za kilka dni na sklepowe półki wjedzie specjalne wydanie butów atmos x adidas ZX 8000 G-SNK zatytułowane „Brazil”.

Tegoroczna edycja nawiązuje bezpośrednio do wydania Brazil z 2001 roku, ale oczywiście wprowadzono kilka delikatnych zmian. Jednak w pierwszej kolejności zapoznajcie się z dołączonymi zdjęciami.

atmos x adidas ZX 8000 G-SNK Brazil 1 atmos x adidas ZX 8000 G-SNK Brazil 2 atmos x adidas ZX 8000 G-SNK Brazil 3 atmos x adidas ZX 8000 G-SNK Brazil 4

atmos x adidas ZX 8000 G-SNK Brazil 5

Projektanci starali się odwzorować wydanie sprzed 20 lat, ale jednocześnie wprowadzili zmiany.

Zmieniono kolor stabilizatora pięty z zielonego na kolor fioletowy. Na boku przy paskach zrezygnowano z napisu z nazwą modelu, natomiast panele w zieleni wokół toeboxu w tegorocznym wydaniu wykonano z odblaskowej skóry z fakturą imitująca skórę węża. Wzór pojawia się również na panelach w kolorze fioletowym.

Cała reszta wydaje się być bardzo podobna. Mamy zatem zółtą podeszwę z fioletowymi akcentami. Ten ostatni kolor barwi również okolice wiązania, metkę na języku oraz boczne paski. Tuż pod paskami pojawia się czarny panel, a całość dopełnia baza z żółtego meshu.

Premiera nowego wydania atmos x adidas ZX 8000 G-SNK „Brazil” odbędzie się już 28 maja. Więcej szczegółów znajdziecie na ich stronie internetowej.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: