- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersatmos celebruje japońską tradycję „Setsubun” zestawem butów adidas ZX

atmos celebruje japońską tradycję „Setsubun” zestawem butów adidas ZX

Ten zapozna Was bliżej ze specjalnym zestawem butów adidas ZX 2k Boost i ZX 8000, które powstały we współpracy na linii atmos x adidas. Całość celebruje japońską tradycję „Setsubun”.

W Japonii wiosna zaczyna się o wiele wcześniej niż w Polsce – już na początku lutego odbywa się święto będące symbolicznym początkiem budzenia się przyrody do życia. Setsubun jest jednym z bardziej znanych poza granicami Japonii zwyczajem. Zgodnie z tradycją, Japończycy świętują ten dzień rozsypując po domu ziarna fasoli, mające odganiać złe duchy, które mogą zagrażać domostwu i jego mieszkańcom.

atmos x Adidas ZX setsubun pack 1 atmos x Adidas ZX setsubun pack 2 atmos x Adidas ZX setsubun pack 3 atmos x Adidas ZX setsubun pack 4 atmos x Adidas ZX setsubun pack 5

Wracając do samych butów to elementami łączącymi obie sylwetki jest plecionka. Wykonano ją z pasów w kolorze czerwonym, niebieskim oraz zielonym. Każdy z kolorów odnosi się do innego demona. Dochodzą do tego elementy wykonane z włosia, które przypomina sierść tygrysa. W obu przypadkach zastosowano białawą podeszwę oraz biało czerwone sznurówki.

Model adidas ZX 2k Boost nadchodzi w zabarwieniu czarnym, natomiast adidas ZX 8000 to połączenie czerwieni z beżem, a także bielą na stabilizatorze pięty. Dopełnieniem wydają się być specjalne okazjonalne metki na języku oraz japońskie napisy umieszczone na bucie. Zresztą sami obadajcie dołączone fotografie.

Premiera butów atmos x Adidas ZX „Setsubun” ustawiona jest na 2 lutego bieżącego roku, a dystrybucja odbędzie się na rynku japońskim i oczywiście poprzez sklep atmos.

atmos x Adidas ZX setsubun pack 6 atmos x Adidas ZX setsubun pack 7 atmos x Adidas ZX setsubun pack 8 atmos x Adidas ZX setsubun pack 9 atmos x Adidas ZX setsubun pack 10 atmos x Adidas ZX setsubun pack 11

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: