- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

atmos wydaje kolaboracyjne New Balance 2002R “Oasis”

Sneakersowe portfolio kolaboracji japońskiego butiku atmos powiększa się właśnie o wyjątkowe i limitowane wydanie New Balance 2002R “Oasis”.

Dyrektor kreatywny japońskiego sklepu Kojima „Koji” Hirofumi wziął na warsztat stosunkowo młodą sylwetkę NB2002R.

Przedstawiany tu model, kiedy wchodził na rynek w 2010 rok, był opisywany jako „Rolls Royce wśród butów do biegania”. W swoją 10 rocznicę powstania, ekipa z Bostonu postanowiła ją delikatnie odmienić poprzez wprowadzenie charakterystycznych dla marki technologii ADZORB i N-ergy. Podeszwę możecie kojarzyć z modelu NB860. Zmiany oznaczono wprowadzeniem liter R do nazwy.

Pomimo tego, że wspomniany butik rządzi na ulicach zatłoczonego Tokio, to prezentowana poniżej wersja inspirowana jest pustynią i występującymi na niej oazami.

Dzisiejszy bohater bazuje na konstrukcji łączącej wysokiej klasy skórę, nubuk i zamsz, które dopełniają panele z siateczki. W projekcie zastosowano odcienie szarości na przodzie i tyle cholewki, z kolei boczne panele zostały opanowane przez brązy i beże. Całość została osadzona na spokojnej, kremowej podeszwie.

Za charakter tego wydania odpowiadają turkusowe wstawki, które wyglądają jak oczka wody w pustynnych oazach. Widzimy je przy podeszwie oraz w postaci bocznej eNki.

Premiera butów atmos x New Balance 2002R „Oasis” ustawiona jest na 29 października, ale do 27 zbierane są zapisy do losowania. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie internetowej.

atmos x New Balance 2002R Oasis 1 atmos x New Balance 2002R Oasis 4 atmos x New Balance 2002R Oasis 2 atmos x New Balance 2002R Oasis 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: