- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1
Strona głównaStylSneakersatmos i Sean Wotherspoon projektują specjalną wersję Asics Gel Lyte III z...

atmos i Sean Wotherspoon projektują specjalną wersję Asics Gel Lyte III z okazji 30 lecia modelu

Po wielu miesiącach wyczekiwań, przecieków i ujawnieniu pierwszych fotografii wreszcie możemy Was zapoznać z oficjalnymi zdjęciami oraz informacjami na temat butów Asics Gel Lyte III. Powstały one przy okazji celebrowania 30 lecia modelu, a za ich projekt odpowiadał duet atmos i Sean Wotherspoon.

Horofumi Kojima oraz Sean Wotherspoon wywiązali się z powierzonego im zadania z nawiązką. Obaj panowie odnosząc się do klasycznej propozycji nadali jej nowy wymiar i zadbali o szczególny design. Owoc ich współpracy powstał z dbałością o szczegóły, przez to zapadnie w pamięć na lata.

Głównym zamysłem było przedstawienie dwóch różnych miast w jednym projekcie. Jeden z butów z pary odnosi się swoimi barwami do ulic Los Angeles, natomiast drugi przedstawia boczne uliczki Tokio.

To co jest szczególne w tych butach to fakt, że tradycyjny zamsz u nylonowy mesh zastąpiono nietypowych dla tego modelu sztruksem. Ten akurat materiał jest dobrze znany właścicielowi sklepów Round Two. Jedna z cholewek (patrząc od przodu) jest pomarańczowo błękitno turkusowa z jasnoszarym rozdwojonym językiem. Z kolei drugi wykorzystuje odcienie fioletu, czerni i dokłada do tego kolor miętowy przy kołnierzu i rozdwojonym języku.

Jednak najciekawszym motywem wydają się być boczne panele, ponieważ wykonano je z takiego materiału, który pozwala przyczepiać boczny branding, czyli tak zwany Tiger Stripes, jak rzepy. Możemy za każdym razem uzyskać inny efekt, ponieważ w specjalnie przygotowanym pudle znajdziemy kilka wariantów kolorystycznych brandingu, jak również naszywki z logotypami obu stron biorących udział w kolaboracji. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o ukrytym detalu na tyle cholewki, czyli logotypach obu stron ukrytych pod warstwą sztruksu.

W towarzystwie butów atmos x Sean Wotherspoon x Asics Gel Lyte III pojawi się również specjalna kolekcja odzieży. Będziemy mogli zakupić koszulki z logotypem atmos, t-shirty zabarwione techniką tie-dye, jak również sztruksowe saszetki na sznurku oraz torby do codziennego użytku.

Zapoznaj się z dołączonymi materiałami zdjęciowymi i video, a na premierę opisywanych Gel Lyte 3 czekaj do 27 czerwca bieżącego roku.

atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 0 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 1 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 2 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 3 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 4 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 5 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 6 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 7 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 8 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 9 atmos x sean wotherspoon x asics gel-lyte iii 10

- Reklama -AIr Jordan 13
- Reklama -AIr Jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: