- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz
Strona głównaSztukaDesignOto nowa zabawka atmos x Staple x Medicom Toy [email protected]

Oto nowa zabawka atmos x Staple x Medicom Toy [email protected]

Japoński brand Medicom Toy nie odpoczywa ani na chwilę. Po wspólnym projekcie z BAPE „ABC Camo” figurka [email protected] pojawi się również w wersji, za którą odpowiadał duet atmos x Staple Design.

Za zaprezentowaną poniżej zabawkę odpowiadały dwa bardzo mocne obozy – nowojorski Staple Design oraz tokijski atmos, które znane są z wielkich sneakersowych kolaboracji.

Ten pierwszy brand zaserwował nam połowę zabawki w kolorze czarnym z czerwonym gołębiem na piersi, okiem oraz stopą w tym samym kolorze. Natomiast atmos serwuje nam zielono czarny tygrysi kamuflaż, który został dopełniony podobnymi detalami w czerwieni, tyle że zamiast grafiki na przodzie widzimy sporych rozmiarów napis z nazwą sklepu.

Nowa figurka pojawi się w wersji 1000%, a to oznacza że będzie miała 70 cm wysokości, a także w zestawie 100 i 400% z zabawkami o wysokości odpowiednio 7 i 28 cm.

Nowa zabawka atmos x Staple x Medicom Toy [email protected] pojawi się w sprzedaży już w marcu bieżącego roku. Szukajcie ich w sklepach Medicom Toy.

atmos x Staple x Medicom Toy BEARBRICK 1 atmos x Staple x Medicom Toy BEARBRICK 2 atmos x Staple x Medicom Toy BEARBRICK 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike Wyprzedaz
- Reklama -NIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: