- Reklama -NikeNike

Duet atmos x STAPLE projektuje Puma Suede VTG „Crow & Pigeon”

Duet atmos x STAPLE zaprojektował limitowane wydanie butów Puma Suede VTG zatytułowane „Crow & Pigeon”. Całe przedsięwzięcie jest o tyle ciekawe, że zostało zrodzone pomiędzy trzema kontynentami.

atmos to kultowy japoński sklep, który na przestrzeni dekad stał się jednym z najważniejszych sklepów na całym globie. Ich liczne kolaboracje po dziś dzień uznaje się za kultowe. STAPLE DESIGN to marka, która powstała w głowie Jeffa Staple’a z Nowego Jorku. Natomiast Puma to brand zza naszej zachodniej granicy. Ten niemiecki producent dostarczył przedmiot tej kolaboracji, mianowicie kultowy model Suede w wersji VTG (Vintage).

Całe to przedsięwzięcie powstało na zderzeniu Gołębia z Wroną, które reprezentuje wspomniane wyżej marki z Ameryki i Azji. Lewa strona cholewek to jaśniutki zamsz z czerwonym brandingiem i grafiką gołębia na pięcie, natomiast prawe strony to podobne panele, ale branding jest już czarny, podobnie jak wrona na pięcie. Do tego dochodzi czarny toebox wraz z wiązaniem i językiem, a tylną częścią buta. W kolorze czarnym jest również podeszwa.

Dopełnieniem tych limitowanych butów jest kolekcja odzieży bazująca na grafice globu z napisami „NYC TO TOKYO/TOKYO TO NYC”. W jej skład wchodzi czarny t-shirt oraz jasna bluza z kapturem, które możecie zobaczyć na dołączonych zdjęciach.

Opisywane buty atmos x STAPLE x Puma Suede VTG „Crow & Pigeon” pojawią się w ich sklepie online już 19 stycznia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: