Oczywiście firma Reebok nie rezygnuje z dość charakterystycznego modelu jakim jest but Insta Pump Fury. Co więcej, nawiązuje coraz to nowsze kolaboracje, by stwarzać świeże kolorystyki. W tym przypadku do współpracy zaproszono dwie japońskie ekipy: atmos oraz Theatre Products a dzięki połączeniu sił, światło dzienne ujrzało następujące zestawienie, oznaczone jako Brown/Khaki.

Co do wyglądu tych kicksów to w zasadzie sam tytuł sporo nam zdradza. Cholewkę tworzy brąz, dostępny w kilku odcieniach. Ciemne wydanie umieszczono na bocznych panelach i w okolicy sznurowania. Jasny to toebox raz z wnętrzem. Do tego dochodzi jeszcze najjaśniejsza wersja, która znajduje się na podeszwie. Uzupełnieniem stawki są niewielkie czarne akcenty jak np. „guzik” widniejący na języku.

Natomiast, jeśli lubicie markę Reebok a szczególnie ten but to sprawdźcie oficjalną stronę internetową butiku atmos.

REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT-760x760 REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT1-760x760 REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT3-760x570 REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT4-760x570 REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT5-760x570 REEBOOK_INSTAPUMP_ATMOS_THEATRE_PRODUCT6-760x570

Reklama
air jordan