- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max

AURALEE przedstawia swoje dwie wersje New Balance XC72 ”Dark Brown & Blue”

Przyjaźń na linii AURALEE x New Balance trwa już od kilku dobrych lat. Obie strony już za chwilę scementują swoją znajomość kolejnym wspólnym przedsięwzięciem. Przed Wami dwie wersje butów New Balance XC-72 ich projektu.

Przedstawiciele tokijskiego brandu, założonego w 2015 roku przez Ryotę Iwai, zaserwują nam na tegoroczną jesień aż dwie wersje kolorystyczne wspomnianego modelu. Pierwszy raz o tym projekcie mogliście się dowiedzieć przeglądając materiału z pokazu z ich jesienno zimową kolekcją, który pokazywaliśmy w styczniu bieżącego roku.

New Balance XC72 to stosunkowo młoda sylwetka, którą wprowadzono na rynek w 2021 roku. Charlotte Lee, młoda projektantka amerykańskiej marki sięgała po inspirację do biegówek rodem z lat ’70. Tyle, że bohater tego wpisu wydaje się bardziej agresywny i pancerny, niż modele sprzed 50 lat.

Wracając już do projektów japońskiej marki – na sklepowych półkach pojawią się dwa wariant: Dark Brown oraz Blue. Jak same nazwy wskazują, sylwetki będą zdominowane na odcienie koloru brązowego i niebieskiego. Ich cholewki będą wykonane ze skóry oraz włochatego zamszu, który nadaje butom charakteru.

Premiera butów AURALEE x New Balance XC-72 ustawiona jest na 13 października. Po więcej informacji udajcie się na ich stronę internetową.

AURALEE x New Balance XC-72 1 AURALEE x New Balance XC-72 2 AURALEE x New Balance XC-72 3 AURALEE x New Balance XC-72 4 AURALEE x New Balance XC-72 5 AURALEE x New Balance XC-72 6

- Reklama -Nike Air Force 1Nike Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: